GVAV cross run bike run
een evenement van GVAV Rapiditas Triathlon Groningen

Uitslagen

Zo snel mogelijk na de wedstrijd zullen hier de uitslagen worden gepubliceerd. 

Uitslagen 2017

Heren

Dames

Duo's

Jeugd

Uitslagen 2016

Heren

Dames

Duo's

Jeugd

Uitslagen 2015

Heren

Dames

Duo's

Jeugd

Uitslagen 2014

Heren

Dames

Duo's

Jeugd

Uitslagen 2013

Overall

Duo's

Jeugd

Uitslagen 2012

Overall - Overall met rondetijden

Dames

Duo's - Duo's inclusief rondetijden

Jeugd

Uitslagen 2011

Overall uitslag 2011

 

jaar   Heren Dames Duo's
2010   AFGELAST AFGELAST AFGELAST
2009 1 Henk-Jan Dolsma Stefanie Bouma Emiel en Frank
  2 Ritske Flootman Esther de Vries Dannie en Bart
  3 Wim van Houtert Martine ten Kate Alma en Edwin
2008 1 Ben Plantinga Mirjam Bijlsma Hunneman-Nijman
  2 Wim van Houtert Geke Venema de Jonge-vd Heiden
  3 Andreas Kiewiet Elske Dijkstra Timmer-Riemersma
2007 1 Ben Plantinga Amanda Willems Hunneman-Nijman
  2 Robert Beute Geke Venema Por-Riemersma
  3 Wim Opten Enge Zeuner Reinsma-van der Mei
2006 1 Ben Plantinga Janet ten Kate Hunneman-Nijman
  2 Henk-Jan Dolsma Ellen Oosting van der Heijden-de Jonge
  3 Johan Neevel Margreeth Hofman Dijkstra-ter Bals
2005 1 Ben Plantinga Esther de Vries Dollison-Dragstra
  2 Jan Nijman Margreet Hofman Por-Riemersma
  3 Gerard Lange Sietske Weide ter Bals-Dijkstra
2004 1 Florian Schmidt Esther de Vries Por-Riemersma
  2 Ben Plantinga Janet ten Kate Veenhuis-Dragstra
  3 Jerzy Kasemier Ellen Oosting Nienhuis-Nienhuis
2003 1 Johan Hulzebos Esther de Vries van Vliet-van Wieringen
  2 Florian Schmidt Ritske Flootman Hofman-Teernstra
  3 Frits Riemersma Sietske Weide Tijdink-Bergman
2002 1 Arjen Kuper Yvonna Tinga van Vliet-Kasemier
  2 Florian Schmidt Esther de Vries Bartelds-Germs
  3 Tiedo Tinga Audrey Middendorp Postma-Roedema
2001 1 Florian Schmidt Yvonna Tinga Hulzebos-Hulzebos
  2 Kay Lauterung Brigitte Meibos Veenhuis-Pasmans
  3 Arie Reurink Ellen Oosting Berger-Berger
2000 1 Florian Schmidt Grietje Hoogerkamp  
  2 Arjen Kuper    
  3 Tiedo Tinga    
1999 1 Arjen Kuper Karin Klaver  
  2 Florian Schmidt Jolanda de Vries  
  3 Andre Laven Janet ten Kate  
1998 1 Florian Schmidt Yvonna Atsma  
  2 Tiedo Tinga Karin Klaver  
  3 Dewi Bakker Jolanda de Vries